Sforzaki

Forum sojuszu SFORA uni 15


  • Index
  •  » Taktyka
  •  » Jak nie dostac bana za rozne wybryki

#1 2008-02-07 23:43:37

lordbyrad

Administrator

status 5292094
8303018
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 413
Punktów :   

Jak nie dostac bana za rozne wybryki

De Mar napisał:

no wiec zaczne temat bo zobaczylem wiadomosc koliego o bananie Pawkowa za dzielenie no i od tego zaczne:

1. co robic zeby nie dostac bana za dzielene konta...

odp:

a) nie logowac sie na tym samym kompie jednoczesnie, zachowac odstep czasowy miedzy przelogowywaniem sie z jednego na drugie konto (okolo 20 - 30 minut byloby najlepiej)

b) najlatwiej poprosic kogos kto juz nie gra np: Maximus, Titus, Stachoo (nie mylic z obecnie grajacym w soju bo to jego konto ale gra na nim Kolo), Migdal, Rafik i wtedy napewno nie bedzie bana, a gadu wymienionych osob dalej pozostaje na stronie wewnetrznej sojuszu... mysle ze jak sie przedstawicie to nie odmowia pomocy...

c) planowac tak fs zeby samemu moc go odebrac, wiem zdaza sie ze nie mozna ale nie zawsze a raz na jakis czas jak ktos wam zrobi fs to raczej nikt tego nie wykryje, przynajmniej u mnie tak jest...

no i to na tyle
jesli ktos ma jeszcze jakies dobre pomysly to niech nawala posta, oczywiscie o unikaniu innego rodzaju kar takze prosze sie wypowiadac...

Lord ByRad napisał:

Co do logowania i odstępu czasowego, to jeżeli ktoś ma sieć z dynamicznym IP (np. neostrada), to wystarczy się rozłączyć, a następnie połączyć ponownie. Wówczas przydzielony wam zostanie inny adres IP (czyli z drugiej strony kabla to tak jakbyście łączyli się z innego kompa/miejsca).

A z a z e L napisał:

De Mar napisał/a napisał:

odp:

a) nie logowac sie na tym samym kompie jednoczesnie, zachowac odstep czasowy miedzy przelogowywaniem sie z jednego na drugie konto (okolo 20 - 30 minut byloby najlepiej)

.

Takie logowanie musi być zgłoszone meilem go GO inaczej Ban

De Mar napisał:

tylko ze do GO mozna zglosic jedynie fakt wlaczania urlopu bo w innym przypadku tez ban wiec samobojem byloby zglaszanie tego

A z a z e L napisał:

Nie prawda mam kolege co gra na tym samum uni z żona i na jednym kompie ale maja to zgłoszone

Kane napisał:

to jest zgloszenie o wspolnej grze z jednego kompa na jednym uni.
Ja przyznam sie, e nie do konca znalem regulamin i jakies pol roku temu napisalem do GO, ze zrobilem kumplowi z soju FS-a, a on mi tylko napisal: "No to bedzie banik" :roll:

modlishka napisała:

jak zaczynalam grac,to nie mieszkalismy jeszcze razem z Mirczasem w jednym mieszkaniu;
zglosilismy fakt grania na jednym kompie zaraz po tym;
GO owczesna przyjela zgloszenie, ale przy okazji wywlekla nasze wczesniejsze logowania - byly z jednego kompa; zakonczylo sie to dla nas banem na tydzien- historia glosna swojego czasu u nas w sojuszu

Offline

 
  • Index
  •  » Taktyka
  •  » Jak nie dostac bana za rozne wybryki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.evoots.pun.pl www.zamuramizk.pun.pl www.narutobest.pun.pl www.wwe-world.pun.pl www.playshaman.pun.pl