Sforzaki

Forum sojuszu SFORA uni 15


#1 2008-02-07 23:28:34

lordbyrad

Administrator

status 5292094
8303018
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 413
Punktów :   

Wyliczanie z PZ

Pawkow napisał:

Sam sposób wyliczania z PZ do najprostszych nie należy, ponadto jest wyjątkowo czasochłonny, więc postanowiłem to nieco usprawnić.

Dla firefoxa:
Instalujemy rozszerzenie ReloadEvery które odświeża stronę co określony czas.
Link: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/115

Dla Opery:
Nic instalować nie trzeba, klikamy prawym przyciskiem myszy na stronę i mamy opcje

Teraz pobieramy mój autorski wyśmienity programik z zastrzeżeniem zakazu rozpowszechniania do chwili ukazania się wersji finalnej.
Link: http://www3.speedyshare.c...81/Screener.exe

Zapisujemy w dowolnym katalogu, najlepiej C:/xxx/

To niestety jeszcze nie koniec

Teraz czas na najważniejsze Musimy w jakiś magiczny sposób otworzyć podgląd galaktyki w nowej karcie. Nic prostszego:

Wklepujemy w nowej karcie link w takiej oto postaci:

Kod:

http://s15.ogame.onet.pl/game/galaxy.php?galaxy=4&system=444&position=4&session=xxxxxxxxx

Te czwórki zamieniamy na to, czego potrzebujemy, czyli odpowiednio:

galaxy=4 - numer galaktyki
system=444 - układ słoneczny
position=4 ustawiamy tak, aby w układzie który skanujemy znajdowała się planeta na pozycji, w tym przypadku, 4

Kiedy już mamy otwarty podgląd galaktyki, klikamy nań prawym klawiszem myszki, i ustalamy częstotliwość odświeżania. Następnie to samo robimy w moim boskim programie, ustalając ilość minut, co jaką ma wykonywać screeny. Kiedy galaktyka zacznie się już odświeżać, możemy śmiało kliknąć start w moim programie. Ważne, aby wystartować program później, niż odświeżanie - wystarczy kilka sekund.

Możemy iść spać. W katalogu programu pojawią się screeny, po których łatwo odgadniemy, o której zniknęło PZ Możemy zacząć wyliczanie

PAMIĘTAJCIE O PRZELOGOWANIU O 3
I DEUTERZE

mamaj napisał:

fajne to...

pawkow napisał:

proste, że fajne, w końcu fajny człowiek to opisał ByRad, przełożymy te smerfetke na środek przyszłego tygodnia, bo ja na 2-3 dni wyjeżdżam prawdopodobnie w poniedziałek...

pawlaczek15 napisał:

super!
powinienes sprzedac to na jakąs strone ze skryptami do ogame

Masakra napisał:

pawkow daj bedziesz kase miał z tego

pawkow napisał:

myślisz, żeby zrobić to lepiej, i dać soft na allegro ?

Pawlaczak15 napisał:

bardzo dobry pomysł ale lepiej to sprzedac do downloadu na inne strony na allegro nikt nie kupi programu

pawkow napisał:

dam wszystko za darmo na ogame.bajo.pl lub mapaogame.net

Masakra napisał:

pawlaczek ma racje na allegro nie kupią albo na google to rozgłoś

Pawlaczek15 napisał:

pawkow nie zadarmo bo byc moze później ciebie rozliczą z pz dzieki tej metodzie a wogóle to potem bedzie na piwo

Masakra napisał:

ty paweł ty tak nie myśl o piwie myslisz ze wypijesz bo ja tam u cici na wsi upity bede chodził hehe ;-)

Pawkow napisał:

LINK W PIERWSZYM POŚCIE ZAKTUALIZOWANY

PROSZE O POBRANIE NOWEJ WERSJI PROGRAMU

pawlaczek15 napisał:

juz pobrałem to juz wersja finalna czy jeszcze masz zamiar cos dopisac? fajna ikona 8-)

pawkow napisał:

Będzie jeszcze w niedalekiej mam nadzieje przyszłości analizator do szybkiego przeszukiwania screenów w celu wyszukiwania zmian w PZ

Koli69 napisał:

lepiej nie rozpowszechniaj tego, zostaw to dla swoich znajomych, po co mają najlpepci łapać cie na tówj własny program? :]

pawkow napisał:

Za późno, program oddałem za dwa klucze do AS'a ByRad i Tyran

Lrod ByRad napisał:

No i powstała nowa wersja naszego (już teraz :d ) Print Screenera.

Lord ByRad napisał:

Zrobiłem mały update Screenera - teraz już wszystkie opcje z ustawień działają i program działa stabilnie (w niektórych przypadkach w przeglądarce się krzaczył).
Ponadto po wyłączeniu czasu do nazw zostanie dodany licznik (aby zapobiec nadpisywaniu plików) oraz jeżeli plik o danej nazwie (np. NAZWA.jpg) już istnieje, to nowy zostanie screen zostanie zapisany pod nazwą z licznikiem (np. NAZWA ~1.jpg).

Zapraszam do testowania i wszelkie problemy proszę zgłaszać do mnie.

Koli69 napisał:

Sądzę że moja poranna praca z Excelem bardzo ułatwi wyliczanie z PZ. W połączeniu z programem do screenów daje duże % :] Zapraszam do zapoznania się z tabelką, mam nadzieję że komuś się przyda

a oto link:
http://www.speedyshare.com/277411982.html

Tomeq napisał:

pawkow twoja linka nie działa 8-)

Pawlaczek15 napisał:

no to ziomki nieźle to zrobiliscie razem teraz tylko odbudowac eszte floty i heya

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutobest.pun.pl www.wwe-world.pun.pl www.zamuramizk.pun.pl www.playshaman.pun.pl www.raplive.pun.pl