Sforzaki

Forum sojuszu SFORA uni 15


#1 2008-07-17 14:45:02

shinu

Sforzak

7904753
Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 132
Punktów :   

Sojuszowe konto gracza kto, czyli mojego brata ;)

Dobra, czas na wyjasnienia bo takowe sie wam naleza skoro bedziecie pomagac w budowie tego konta.

To tak.

konto bedzie prowadzil moj brat.  Glownym zadaniem konta bedzie pomoc niesiona dla nas podczas wojny etc, tzn. Konto siedzi aktualnie w 1G, reszta koloni bedzie tam gdzie MY zdecydujemy, mowa tutaj o punktach strategicznych w galaktykach. Konto bedzie posiadalo 8 planet stalych i jedna lotna.

Jak dla mnie najlepsze miejsca na kolonizacje planet to sa takie gdzie i w jedna i druga strone bedzie sporo ludzi do farmingu.

Aktualnie chcialbym abysmy razem zlaczyli sily i podbudowali konto do 1mln pkt.

Konto bedzie nalezalo TYLKO do sojuszu, a jesli moj brat skonczy gre w co watpie to otrzyma je osoba najbardziej zaufana, tylko ze watpie aby to sie stalo

Marcin bedzie budowal na poczatku samo eko zeby potem moc zrobic jakas ciekawsza flotke.

Wiadomo my jako sojusz mam nadzieje ze pomozemy w budowie tego konta. Na tym etapie gry postawienie 28lvl metalu dla nas to pikus.

Wiem ze takie konto przyda nam sie kiedys jak nic pod warunkiem ze wszyscy sie w to zaangazuja. Stracic nie stracimy ale zyskac zyskamy

Co myslicie o tym pomysle?

Jakies pytanie? Pisac

Pozdrawiam Tommy

Offline

 

#2 2008-07-17 15:58:26

lordbyrad

Administrator

status 5292094
8303018
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Sojuszowe konto gracza kto, czyli mojego brata ;)

Ja jestem zdecydowanie za. Tylko jeszcze jeden szczegół - przydał by się jakiś konkretniejszy kontakt (gg + buddy), ułatwiło by to precyzyjne dostarczanie surki. Na przykład o 12:12 kończy się budowa budynku na jednej z kolonii i po chwili ktoś dostarcza surkę na kolejny budynek, czy w razie czego podstawia się, etc. I miałoby to jeszcze jeden dodatkowy plus - mianowicie od razu zaczęlibyśmy się zżywać z przyszłym sojusznikiem.

Offline

 

#3 2008-07-18 00:48:07

Salival

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 303
Punktów :   

Re: Sojuszowe konto gracza kto, czyli mojego brata ;)

Podzielam zdanie Byrada. Zaraz wysylam Marcinowi buddy-zapytanie. Upewnij sie zeby je przyjal.

Dodatkowo proponuje 1 rzecz: niech on nie robi bunkrow. W przypadku gdy znudzi mu sie gra, bedzie mozna te planety wykorzystac jako sojuszowe farmy. Oczywiscie podstawowa obrona niech bedzie, tylko zadnych 100 plazm i miliona LDL

Wysle mu surowke jak najpredzej, niech tylko ktos napisze ile aktualnie trzeba.

Ostatnio edytowany przez Salival (2008-07-18 00:48:24)


My top weekly artists:
http://imagegen.last.fm/RecordArmMonochrome/artists/Salivall.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cupfifa.pun.pl www.shinigamilegends.pun.pl www.media-research.pun.pl www.drugabee.pun.pl www.is2010.pun.pl