Sforzaki

Forum sojuszu SFORA uni 15


#1 2008-08-02 21:25:15

Tommy

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 113
Punktów :   

Kilka wyjasnien

Chcialbym przeprosic caly sojusz, a w szczegolnosci Osiego za moja reakcje.

O co chodzilo pewnie sie zastanawiacie? Dlaczego tak zrobilem? Juz wam wszystko wyjasniam.

Mianowicie jak wiekszosc z was pamieta gram w ogame przez ponad 3 lata (15.06.2005 poczatek). Na poczatku liczyla sie dla mnie tylko gra i jak najwyzsze miejsce w statystykach. Po pewnym czasie gry do sojuszu zaprosila mnie Kubusia na uni 13. tak oto w same urodziny (20.06.2005) wstapilem do jednego z najlepszych dawnych sojuszy chyba w calym ogame, do SABOTASZU (napisane poprawnie ). Tam dopiero zobaczylem o co w grze chodzi na prawde. Grala tam ekipa 4 osobowa na samym poczatku, w ciagu kilku miesiecy rozwinelismy sie do ekipy 16 osobowej w ktorej bylo az 7 kobiet. Gralo nam sie swietnie, wiadomosci dzienne w granicy najmniej 100 sztuk od samego sojuszu na niektorych ludziach robylo wrazenie ale u nas to byla norma, bawilismy sie w "PARY" sojuszowe, bylo 8 par w tym jedna niezwykla, mowa tutaj o graczu PAPUTEK i BOB ROZPIERNICZEK. Kochali sie Dawne i piekne czasy. Po nie calych 4 miesiacach gry otrzymalem pierwszego bana na ogame za sprawa mojego brata ktory nie znal zasad. Napisal tekst do gracza ktory go atakowal cos mniej wiecej takiego:

"Nie zjedziesz mnie juz wiecej poniewaz moj brat Tommy ciagle siedzi mi na koncie"

Wtopa na maxa, wracam ze szkoly i banik.

Po pol roku gry zobaczylem na forum ze rekrutuja GO. Od razu wyslalem podanie bedac pewnym ze mnie przyjma, zasady wtedy mialem w malym palcu u nogi . Niestety dostalem @ ze odrzucili moje podanie. Wlazlem szybko na irca z pytaniem "Dlaczego?". Odpowiedz przyszla od razu "Ban na uni 13". Zalamalem sie ale nie poddalem. W listopadzie 2006 stala sie rzecz tragiczna. Sabotasz sie rozpadl. Wszyscy na urlopach, polowa ludzi skonczyla gre etc. Na samym szarym koncu tak na prawde z calej ekipy zostalem tylko ja, z dobrych znajomych grajacych w innych sojuszach nikt nie zostal. Ostatnim sprawiedliwym byl Rastamann. Wtedy gralem do 19.10.2007 sam na tym uni. Zmienialem sojusze jak skarpetki. Sam nie wiedzialem czego chce. W koncu dostalem zloma na 2k % ale to dzieki Pauli Wtedy ja poznalem Szczescie chcialo ze tydzien wczesniej Konik ze sprite (znajomy z uni 30) podarowal mi konto na uni 15. Bylo swietnie ale do czasu.. Zaczely wychodzic w sprite sprzeczki i niejasnosci. Draznilo mnie to bardzo, w koncu poklocilem sie z shadem i fearem. Odszedlem z sojuszu i to byla najgorsza rzecz jaka chyba zrobilem. Na poczatku tylko ataki ze strony sprite, potem idealna opinia na forum calego uni. Posadzili mnie o to ze konto ukradlem, co jak wiecie nie jest prawda (dostac konto, a ukrasc to ogromna roznica). Niestety Spriteowcy tego nie rozumieli. Szukalem sojuszu, nie moglem znalesc. W koncu dostalem sie do AWAKE. Przyjeliscie mnie, zaufaliscie i za to wam serdecznie dziekuje. Bez was nie byloby mnie pewnie juz na tym uni. Dzieki tej jednej malutkiej szansie w pewnym stopniu odbudowalem swoj autorytet jako gracz.

W tym czasie podanie na GO skladalem jeszcze 5 razy, za 6 razem udalo mi sie. Cieszylem sie jak male dziecko czego swiadkiem jest Paula. Szczescie w nieszczesciu ze mialem akurat wtedy tydzien wolny wiec spokojnie moglem wszystko zalatwic. Wszystko szlo latwo, szybko i sprawnie az do momentu kiedy zdalem pierwszy etap, wyslalem podpisana umowe wraz ze skanem dowodu tam gdzie mi kazali i czekalem caly piatek na Variousa aby zakonczyc wsio i byc tGO. Po wejsciu na irca GosiaK pisze do mnie ze musimy pogadac na priv. Piszemy i co?  Zostaje oskarzony o klamstwo i dostaje wiadomosc "Wlasnie teraz zakonczylismy 1 etap. Teraz musimy sie pozegnac. Mozesz ubiegac sie o przyjecie za 3 miesiace". Ja mysle "ze co?!" a ona mi tutaj wyskakuje ze znalazla dopiero w PIATEK! niepoprawne logowania (chodzi tutaj o to ze brat pilnowal mi konta podczas mojego pobytu z Paula w Chorwacji.) Szlag mnie trafil wtedy. Myslalem ze wybuche ale sie powstrzymalem. Cos na co czekalem tyle lat znowu poszlo w dal przez NIEDOPATRZENIE Administracji.

Najbardziej jednak sie wkurwilem (musze to napisac bo to idealne okreslenie) na to ze stracilem te 5 wolnych dni na ktore ciezko pracowalem nawet po 12h dziennie. Zaniedbalem dziewczyne w tym okresie, a chcielismy gdzies pojechac, bylo goraco, ale nie, upieralem sie ze chce zostac aby zalatwic wszystko.

I wszystko szlag trafil przez niewykonanie obowiazkow administracji.

Zawracali mi dupe przez 5 dni, a ostatniego dnia dopiero znalezli cos nieprawidlowego. Przeciez ich obowiazkiem jest sprawdzenie dokladnie gracza PRZED dopuszczeniem do egzaminu.

Tlumaczenie ze "nie napisales tego w podaniu, to Twoja wina" jest smieszne bo bana nie dostalem wiec co mialem pisac? Nad wszystkim czuwal Bighorn i nic nie mowil.

Wtedy wlasnie napisalem msg do sojuszu, bylem wsciekly, osi mnie dobil tym tekstem.

Pauli nic nie mowilem poniewaz nie chcialem jej wtedy martwic, chcialem z nia ogladnac chociaz spokojnie film w te ostatnie godziny wolnego dnia. Teraz znowu musze zapierdalac jak glupi w pracy aby dostac kilka dni wolnego. Czeka mnie 196h pracy, ale oczywiscie administracji to nie obchodzi. Aha, ciezkiej pracy, pracuje w firmie RONAL POLSKA, a tam praca jest strasznie ciezka szczegolnie teraz w okresie lata. Robic felgi aluminiowe to jednak nie taka latwa sprawa. Mimo tej ciezkiej pracy i braku czasu postanowilem znalesc troche czasu na bycie GO. Dostalem pstryczka w nos.

Przepraszam was jeszcze raz wszystkich, a na Ciebie Osi nie jestem zly pamietaj

Jestesmy sojuszem i juz zawsze nim bedziemy. Za duzo wam zawdzieczam aby bez slowa was oposcic moje wy kochane robaczki

Pozdrawiam Tommy

Offline

 

#2 2008-08-02 21:48:25

Salival

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 303
Punktów :   

Re: Kilka wyjasnien

Az sie lezka w oku kreci. Serio, bardzo wzruszajace sa Twoje dzieje (nawet jesli dotycza "tylko" ogeja).
Odpocznij sobie kilka dni bez grania, wlacz urlop, po przepracowaniu tych 196h wez Paule na jakas wycieczke i wracaj nowonarodzony i wesoly!


My top weekly artists:
http://imagegen.last.fm/RecordArmMonochrome/artists/Salivall.gif

Offline

 

#3 2008-08-02 22:57:20

OSIRIS

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 250
Punktów :   

Re: Kilka wyjasnien

Tylko nie dawaj bratu ogeja do pilnowania

A tak serio, to faktycznie, cos w tej historii jest. Pamietam jak mnie meczyli co niektórzy Spritowcy a szczególnie moj dobry kumpel z miasta, który tam gra, żeby Cie wywalili z Awake za te "machlojki z kontem" (ja juz nie gralem). Zajefajnie, ze Cie wzieli wtedy, bo teraz mozesz grac z nami tutaj i moglem Cie poznac.

Z tym GO'owaniem, to na prawde odpuśc sobie (skumalem ile to dla Ciebie znaczylo po rozmowie z Salim**, jak mi powiedzial ile o to walczyles) Hubee wlasnie ten kupel byl 3 miesiace GO, ja tez mialem byc, ale szkola, dojazdy itd. Wytrzymał moze 3-4 miesiace. Dostawanie debilnych wiadomosci na które trzeba odpisywać, tak samo obowiazki na ircu - za wszystko sa skargi - ze Cie nie ma, ze nie odpisujesz na zjebane maile itd. Do tego dochodzi przeswietlanie graczy za pushe. bashe, zasiadania, dzielenia, multi itd. Ja przychodzilem do niego, a on siedzial na tym pedalskim profilu GO i sprawdzał graczy, bo chcial sie wyspac na rano do szkoły (chyba tego byś nie chcial) i wszystko za friko, a jak nie znajdziesz czasu to Cie wyjebia, albo jak okażesz sie zbyt dobrym GO - czyli czynnik ludzki Ci sie wlaczy przy wlepianiu banów.

Masz świetna dziewczyne, zna Cie bardzo dobrze (wiedziała, ze Ci przejdzie i kiedys wrócisz ) trzymaj sie jej, a nie jakis dzieciaków, które bedą Ci opowiadac bajke o siatkach szpiegowskich miedzy podrywaniem i zawracaniem floty przy banie za spam (autentyk)

Miło, ze wróciles.


-------------------
Historia z **

Pisze wczoraj do Salivala po poludniu o pomoc przy próbach moonowych, zero odzewu - odzywa sie pod wieczór...
Gadka sie nawiazuje, gadamy troche o syt. z Tommym, troche o studiach, pracy, co porabiamy, gdzie mieszkamy itd (az wstyd ze sie w sumei dop. teraz lepiej poznalismy, choc znam go ze Sfory dopiero), gadamy na jakich uni gralismy, rotacje nakontach, takie tam sprawy ogame i nagle...

Salival (1-08-2008 22:12)
no a jaki masz teraz nick?
Mateusz (1-08-2008 22:12)
osiris
Mateusz (1-08-2008 22:12)

Mateusz (1-08-2008 22:12)
zawsze taki mialem od poczatku grania
Salival (1-08-2008 22:12)
ja pierdole
Salival (1-08-2008 22:12)
hehe
Salival (1-08-2008 22:12)
to ja nie wiem z kim gadam
Salival (1-08-2008 22:12)
a to ty <HAHAHA>
Mateusz (1-08-2008 22:12)
o kurde
Salival (1-08-2008 22:13)
ciagle mam Cie wpisanego w gg jako [MeD]CHiqiuta Banan
Salival (1-08-2008 22:13)
hehe




(dla tych co nie wiedza - dawno dawno temu byl wczuta na kombinowanie, podstepy i knucia, a ze mialem moona w ukladzie Marcina, to wymyslilismy niecny plan, ze ja zmieniam nick, sojusz [MeD - wtedy to byl sojusz Malwy aka Modliszhka], nazwe planety - Zezlomuje Cie De Mar)

Ja pizgam c to byly za czasy...

Chiquita Banana wciaż zywy!!




Ale dobrze Tomek ze wróciles

Ostatnio edytowany przez OSIRIS (2008-08-03 00:11:31)


http://img176.imageshack.us/img176/615/bko8vw7.jpg

Offline

 

#4 2008-08-02 23:28:26

lordbyrad

Administrator

status 5292094
8303018
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Kilka wyjasnien

Nio to mamy teraz grupową euforię z łezką w oku Ja bym sobie darował to całe GOowanie, bo co prawda sam nawet nie próbowałem, ale słyszałem, że jest to zapierdziel i szarpinerw za friko.

Offline

 

#5 2008-08-03 00:17:16

pawkow

Administrator

9186788
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 281
Punktów :   

Re: Kilka wyjasnien

dzisaiaj sie dowiedziałem paru ważnych rzeczy ... opisze wszystko jutro, ale Tommy, ni  masz podstaw by czuć się winnym, na to, zebyś sie nie dostał zapracował ktoś inny.


Jedyny słuszny konwerter RW: Formatron
Pozostałe konwertery: Ogame.pl - tools for U
Jeszcze bardziej pozostałe konwertery: Ogame-Tools.pl

Offline

 

#6 2008-08-03 01:35:57

Salival

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 303
Punktów :   

Re: Kilka wyjasnien

Miiihihihii OSI, wiedzialem, ze tak tej rozmowy nie zostawisz
Sam sie smialem z siebie z pol godziny.  Tym bardziej, ze podobna rozmowe przeprowadzilismy iles tam miesiecy temu; wtedy tez wyswietliles mi sie jako Choquita Banana i tez musiales mi tlumaczyc kto Ty jestes   Teraz juz mam Cie poprawnie wpisanego, wiec nastepnej wtopy nie budut!
LOL


My top weekly artists:
http://imagegen.last.fm/RecordArmMonochrome/artists/Salivall.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrestlingforumgame.pun.pl www.thunder.pun.pl www.esc.pun.pl www.boardogame.pun.pl www.gothic-pbf.pun.pl