Sforzaki

Forum sojuszu SFORA uni 15


#31 2009-01-22 23:40:03

Tommy

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 113
Punktów :   

Re: Co dalej?

Czyli zostaje MVDS. Sabat mi sie d poczatku nie spodobal.

Ja nie chce nic mowic Osi ale na samym poczatku mowilem tylko o naszej piatce, dopiero pozniej dodawaliscie mi jakies inne osoby.

Kolejna sprawa to taka ze jezeli ktos gra w ta gre juz tylko dla atakow etc to dlugo w to nie pogra. Mnie tak na prawde malo intersuje czy polatam z kims czy nie. Dla mnie najwazniejsze jest to zeby pogadac z ludzmi, jakis handelek walnac czy cos.

No i co najwazniejsze. Co najmniej nasza piatka musi byc w jednym sojuszu. Ja nie pozwolilbym wyslac Pauli do jakiejs akademii

Offline

 

#32 2009-01-23 00:21:14

Salival

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 303
Punktów :   

Re: Co dalej?

No ale co sie stalo, ze Sabat odpada?
Moze to i dobrze - rozwiazuje sie troche "naszych" problemow. Tylko teraz skupmy sie na jednym celu i badzmy jednomyslni, bo sraszna dupa z tego wyjdzie jak tak dalej pojdzie.


My top weekly artists:
http://imagegen.last.fm/RecordArmMonochrome/artists/Salivall.gif

Offline

 

#33 2009-01-23 08:30:50

De Mar

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 94
Punktów :   

Re: Co dalej?

Tommy napisał:

Mnie tak na prawde malo intersuje czy polatam z kims czy nie. Dla mnie najwazniejsze jest to zeby pogadac z ludzmi, jakis handelek walnac czy cos.

No i o to chodzi, dorazu przedstawie wam cześć zadad MVDS, wiekszosc mozna wyczytac na stronie sojuszu.

Nikt nikogo nie trzyma na siłe, jesli komus sie nie bedzie podobalo, droga wolna. Pisze o tym dlatego ze zwyczaje sojuszowe sie nie zmienia, wiec nie proponuje ich probowac zmieniac bo z tego beda sie tylko rodzily glupie sytuacje.
Demokracja u nas obowiazuje, moze to i czasu wiecej zajmuje, ale za to kazdy czuje sie czlonkiem sojuszu , a nie tylko nickiem przy jego tagu.
Wiekszosc waznych spraw rozwiazujemy za pomoca ankiet.
Wiec logowanie sie na forum jest bardzo wskazane.
Jak juz dolaczycie bedzie nas kolo 35 graczy, usuniemy z sojuszu konta, ktore sa u nas z sentymentu (wieczne urlopy) i bedziemy mieli kolo 30 czlonkow ktorzy graja i cos robia, wiec bedzie ciekawie.

Mysle ze na brak rozmow nie bedziemy narzekac

Mam nadzieje ze bedzie fajnie.

W weekend sie odezwe co i jak.

Czyli max za 2 dni

Offline

 

#34 2009-01-23 11:39:59

lordbyrad

Administrator

status 5292094
8303018
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Co dalej?

Mi osobiście też coraz bardziej się podoba wizja MVDSów. Nie angażuję się szczególnie w życie na forum board.ogame (przede wszystkim z braku czasu, ale to już szczegół), więc nie mam szczególnie szerokich znajomości i pewnie aktualnych opinii, ale mam jakieś dziwnie negatywne uczucia względem sabatu (w sumie, to nawet sam nie potrafię sprecyzować dlaczego). Do co MVDS, to wiedziałem, że znam tam De Mara, a ostatnio się dowiedziałem o jeszcze jednym starym znajomym, więc jestem za. Co do Legionu to muszę przyznać, że bardzo mało mam odnośnie nich informacji.

Offline

 

#35 2009-01-23 21:21:42

Salival

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 303
Punktów :   

Re: Co dalej?

Jesli chodzi o stosunek do Sabatu i do MDVS to moj jest identyczny z Byradem. Opisalem to zreszta wczesniej. Wynika to z tego, ze Sabatu w ogole nie znam, a w Sedesach jest chociaz De Mar (i - jak sie dowiedzielismy od Byrada - MHMHMHMHMHM czy jak mu tam ).
Do tego dochodzi ich "wizytowka", choc zdaje sobie sprawe, ze to wlasciwie o niczym wiele nie swiadczy. Sedesy jakos tak ciekawiej sie prezentuja i juz

A teraz pytanie (wynikajace pewnie z mojej ignorancji): dlaczego na MDVS mowi sie Sedesy?


My top weekly artists:
http://imagegen.last.fm/RecordArmMonochrome/artists/Salivall.gif

Offline

 

#36 2009-01-23 21:49:16

De Mar

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 94
Punktów :   

Re: Co dalej?

a na to pytanie uzyskasz odpowiedz jak juz bedziecie u nas

no i moze na jakis zlocik w cze-wie sie zalapiecie bo bedzie kolo lutego chyba

Ostatnio edytowany przez De Mar (2009-01-23 21:49:56)

Offline

 

#37 2009-01-24 01:41:29

OSIRIS

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 250
Punktów :   

Re: Co dalej?

A ja się domyślam i chuj - mam 5 z zarządzania i 4/4.5 z Prawa Gospodarczego
Jeszcze 2 egzaminy ;/


http://img176.imageshack.us/img176/615/bko8vw7.jpg

Offline

 

#38 2009-01-24 02:12:19

Salival

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 303
Punktów :   

Re: Co dalej?

LOL


My top weekly artists:
http://imagegen.last.fm/RecordArmMonochrome/artists/Salivall.gif

Offline

 

#39 2009-01-24 03:34:53

OSIRIS

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 250
Punktów :   

Re: Co dalej?

Ty, sobie przeglądam to St i należy Ci się nagana (co by za słodko nie było). Ty na te 50-60% puściłeś taki skład swojej floty (chyba, że stało tam coś więcej, niż jest w ST pokazane), tam wystarczyły same pancki, lub na remis same niszczary (skoro już je wybrałeś do ataku, co w biały dzień nie jest zbyt dobra opcją) a zysk miałbyś jakieś 4mln w obu przypadkach na oko, przy założeniu ze obaj macie techy po 14. Poza tym nie sprawdziłeś, że nagle jego kolega w układzie, z sojuszu, z którym na bank ma jakiś kontakt, wyłączył urlop i na kurwa miliardy procent się założę rozświetliła się mu tam gwiazdka widoczna jak księżyc z ziemi?? Trzeba kontrolować nie tylko sam cel, ale i też otoczenie, dla którego celem możesz stać się Ty. Nie pisze Ci tego na złość, ale żebyś następnym razem zwracał uwagę na takie rzeczy.

Szczególnie jak chcesz atakować w dzień i na spontanie


http://img176.imageshack.us/img176/615/bko8vw7.jpg

Offline

 

#40 2009-01-24 12:41:26

lordbyrad

Administrator

status 5292094
8303018
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Co dalej?

Co do nazwy sedesów, to wystarczy pomyśleć nad tym, co robi (nawet mistrz woodzitsu) pod koniec imprezy (a właściwie, to gdzie ).
A co do tej wtopy, to nie sposób się nie zgodzić z osim - dałeś zadu, no cóż zdarza się.

Offline

 

#41 2009-01-24 13:16:30

Salival

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 303
Punktów :   

Re: Co dalej?

OSIRIS napisał:

Ty, sobie przeglądam to St i należy Ci się nagana (co by za słodko nie było). Ty na te 50-60% puściłeś taki skład swojej floty (chyba, że stało tam coś więcej, niż jest w ST pokazane), tam wystarczyły same pancki, lub na remis same niszczary (skoro już je wybrałeś do ataku, co w biały dzień nie jest zbyt dobra opcją) a zysk miałbyś jakieś 4mln w obu przypadkach na oko, przy założeniu ze obaj macie techy po 14. Poza tym nie sprawdziłeś, że nagle jego kolega w układzie, z sojuszu, z którym na bank ma jakiś kontakt, wyłączył urlop i na kurwa miliardy procent się założę rozświetliła się mu tam gwiazdka widoczna jak księżyc z ziemi?? Trzeba kontrolować nie tylko sam cel, ale i też otoczenie, dla którego celem możesz stać się Ty. Nie pisze Ci tego na złość, ale żebyś następnym razem zwracał uwagę na takie rzeczy.

Szczególnie jak chcesz atakować w dzień i na spontanie

Jesli chodzi o RobRoya (kolesia z ukladu) to za cholere nie widzialem u niego gwiazdki. Nawet pare chwil po wystartowaniu na cel glowny, wystartowalem na RobRoya, bo tez cos tam mal co mnie zachecilo.

A jesli chodzi o sklad floty, to polecialem tym czym polecialem, bo widzialem na innym moonie druga czesc floty mojej niedoszlej ofiary i chcialem sie zabezpieczyc przed ewentualna teleportacja.

A jesli chodzi o to, ze zlamilem, to niestety macie racje. Ale wedlug mnie moj blad polegal glownie na zjebanym opoznianiu.  Po porstu nieumiejetnie zaczalem opozniac i w rzultacie w ogole nie opoznilem.

Osi, oczywiscie Wasza krytyka jest konstuktywna i sie obrazac nie bede. Jestem raczej wsciekly na siebie samego.


My top weekly artists:
http://imagegen.last.fm/RecordArmMonochrome/artists/Salivall.gif

Offline

 

#42 2009-01-24 18:41:37

De Mar

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 94
Punktów :   

Re: Co dalej?

Yoo dobra jak chcecie to mozecie przechodzic
Atmy niestety nie przyjmiemy gdyz jest milczkiem a to nie pomaga w poznaniu nowych osob

No to zapraszam do skaladania podań.
Szeli jest do jutra do 20 na kompie (oczywiscie z malymi przerwami) wiec was bedzie przyjmowal na bierzaco.
A jak juz poskladacie do soju to odrazu poprosimy o skladanie podan na forum, oczywiscie przy zachowaniu wlasnych nickow
zeby mozna bylo was rozpoznac

wszelkie problemy z forum to nawalajcie do Szeliego

To do zobaczenie po pustej stronie flaszki

Offline

 

#43 2009-01-24 21:45:02

OSIRIS

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 250
Punktów :   

Re: Co dalej?

lordbyrad napisał:

Co do nazwy sedesów, to wystarczy pomyśleć nad tym, co robi (nawet mistrz woodzitsu) pod koniec imprezy

KacKupiaki?


@Salival: no myślę jednak, ze gwiazdka się wygenerowała, bo każdy ruch floty ja powoduje. Po prostu może niedopatrzenie i tyle, nie ma co płakać. Płakałeś?


http://img176.imageshack.us/img176/615/bko8vw7.jpg

Offline

 

#44 2009-01-24 22:03:06

Salival

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 303
Punktów :   

Re: Co dalej?

Plakalem   ALe wzialem sie w garsc, wrzucilem 200 sztuk panckow do odbudowy a teraz lece do KacKupiakuf 


My top weekly artists:
http://imagegen.last.fm/RecordArmMonochrome/artists/Salivall.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wonaruto.pun.pl www.dsm.pun.pl www.farmazoni.pun.pl www.gsembclan.pun.pl www.hogwartgra.pun.pl