Sforzaki

Forum sojuszu SFORA uni 15


#1 2008-02-23 18:28:30

pawkow

Administrator

9186788
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 281
Punktów :   

Nikt nie widział, nikt nie słyszał!

Bardzo dzielnie w czasie działań wspierał mnie dawny spriter - wyciągi ze shoutboxa U.F:
Nie powiem od kogo dostałem info, i nie dociekajcie, i nie cytujcie tego nigdzie, i nie chwalcie sie, żeście to widzieli. Info tylko dla sojuszu.

Wywiad działa

[Dzisiaj 15:15] Ceres: chyba czas na to by użyć mojej ekstra tajnej broni ...
[Dzisiaj 15:24] Ceres: na księżycu mam działo grawitonowe
[Dzisiaj 15:30] robinhood: ehh
[Dzisiaj 15:30] robinhood: myślałem że wygramy tą wojne
[Dzisiaj 15:35] Ceres: taa bez flot i zapału to możecie się w majtki zwalić ]
[Dzisiaj 15:42] nomada: 3 sondy atomowe i po wojnie
[Dzisiaj 15:43] robinhood: jeszcze nie wszystko stracone
[Dzisiaj 15:43] robinhood: mówie wam  !
[Dzisiaj 15:44] robinhood: nie dojdzie do starcia
[Dzisiaj 15:46] nomada: Proponuję podzielić sojusz U.F na U.F i ECO U.F
[Dzisiaj 15:47] slamik: jestem za
[Dzisiaj 15:48] slamik: 
[Dzisiaj 15:48] nomada: Wtedy wszyscy, którym lepiej spać niż o dobro sojuszu dbać, mogą zaszyć się tam e ECO jak w kozią p....
[Dzisiaj 15:49] nomada: i nie będą swoim "mądrym" postęp 18:27:50psuć krwi innym
[Dzisiaj 15:50] slamik: A wracając do sprawy niszczenia moonów
[Dzisiaj 15:52] slamik: GŚ lecąca z tego zamego układu leci troszkę ponad 5h
[Dzisiaj 15:52] nomada: najłatwiej napisać na @sojuszu, że będzie się robiło długie fsy i wojna przejdzie bokiem.
[Dzisiaj 15:52] slamik: Dacię radę upilnować moona?
[Dzisiaj 15:53] slamik: A z układu, lub dwuch obok leci ok 10h
[Dzisiaj 15:53] nomada: Jeśli kto nie ma czasu na grę, to na czas wojny na urlop powinien zmykać
[Dzisiaj 15:53] slamik: I załużmy, że zobaczysz ją 3h przed dolotem
[Dzisiaj 15:53] nomada: Ja mając nawet flotę na fs-ie loguję się w środku nocy
[Dzisiaj 15:54] slamik: To czy to coś zmieni - już wtedy nie będziecie go od lam wyzywać?
[Dzisiaj 15:54] nomada: Wstaję szczać i się loguję
[Dzisiaj 15:55] nomada: robię przegląd całego gospodarstwa
[Dzisiaj 15:56] nomada: ktoś obserwujący mnie do wyliczanki traci orientację co do mego trybu gry
[Dzisiaj 15:56] slamik: Za cztery godziny destruktor straci flote(chociaż nigdy nic nie wiadomo)
[Dzisiaj 15:57] slamik: Wiemy już o tym od dłuższego czasu, a czy jesteśmy w sanie pomóc
[Dzisiaj 15:57] nomada: Po zrobieniu fs-a jeszcze z godzinkę skaczę po planetach
[Dzisiaj 15:57] slamik: nie!
[Dzisiaj 15:58] robinhood:  dobre
[Dzisiaj 15:59] nomada: każdy mój fs jest na 10% i przed dolotem zawracany
[Dzisiaj 15:59] robinhood: co wy gadacie
[Dzisiaj 16:00] nomada: nawet jeśliby moon padł, to flota zdąży osiąść na planecie przed najeźdżcą
[Dzisiaj 16:00] robinhood: nie umiecie czytać ?
[Dzisiaj 16:01] nomada: nie zawracam tylko małych fsów
[Dzisiaj 16:01] robinhood: do starcia nie dojdze ~ destruktor nie straci floty
[Dzisiaj 16:02] nomada: oby
[Dzisiaj 16:03] robinhood: gadam właśnie z killerem na gg [frendzel]
[Dzisiaj 16:04] ICE: i co z tego?
[Dzisiaj 16:04] ICE: mozesz rozwinac?
[Dzisiaj 16:06] Omen: piszcie do SARS'a, zdejmie urlop i cacy sie podstawi
[Dzisiaj 16:06] Om 18:27:511:390:10
[Dzisiaj 16:11] FearShadow: czy akademia i s. główny za cenę floty destruktora jest w stanie opłacić lto podstawiającego?
[Dzisiaj 16:11] FearShadow: *Lot
[Dzisiaj 16:12] Omen: tzn?
[Dzisiaj 16:13] FearShadow: ktoś ruszy bardzo dużą flotę, by się podstawić - agresorzy prawdopodobnie się wycofają, ale za ten myk podniesienia floty podstawiający życzy sobie zapłatę w deu
[Dzisiaj 16:14] FearShadow: szybka decyzja
[Dzisiaj 16:14] FearShadow: bo będzie za późno
[Dzisiaj 16:14] Omen: ty?
[Dzisiaj 16:16] FearShadow: ja nie mam "bardzo dużej floty"
[Dzisiaj 16:17] ICE: moge odpalic troche pod warunkiem ze dest stuli uszy , przeprosi , zrobi nowego moona ( jeszcze dzis) i zacznie sluchac starszych
[Dzisiaj 16:18] ICE: lemow na moony ma az nadto
[Dzisiaj 16:19] Vampire: w g8 moona detro zrobic by trza
[Dzisiaj 16:19] FearShadow: skłądamy się na deu? sporo go trzeba
[Dzisiaj 16:19] dEsTrUkToR: miałem zamiar zrobic nowego moona juz dzis  sam bede mogl oddac 6kk deksu
[Dzisiaj 16:20] ICE: ile fear?
[Dzisiaj 16:20] Omen: fear pisz konkret
[Dzisiaj 16:28] Ceres: siusiu mi się chce !
[Dzisiaj 16:29] Ceres: i co się stanie
[Dzisiaj 16:29] nomada: ja dam 1 kk
[Dzisiaj 16:30] Ceres: tego się dowiemy w kolejnym odcinku ...
[Dzisiaj 16:31] FearShadow: jest ciężko z namówieniem
[Dzisiaj 16:31] dEsTrUkToR: kurde co jest z tym ogamem nie chce mi sie właczyc
[Dzisiaj 16:31] ICE: Przychodzi facet do lekarza i mówianie, mam w dupie żabę. Jak idę spać to ona mnie rechocze i nie mogę zasnąć. Niech pan coś poradzi! Lekarz założył gumową rękawicę i zagłębił się w "szczegóły sprawy", po chwili mówi: - Proszę pana pan ma w dupie dyktę, gdzie ta żaba?- - No właśnie za tą dyktą!
[Dzisiaj 16:31] FearShadow: bo idzie na piwo, bo nie ma dentki w odpowiedniej ilośći, bo się boi, że wystawione paliwo zrabuje, a potem dostanie bana za push
[Dzisiaj 16:33] Omen: kto?
[Dzisiaj 16:33] ICE: niech nie marudzi tylko sie okresl 18:27:54fajnie dzis
[Dzisiaj 16:34] ICE: a kogo obchodzi kto? ja mam to gdzies.Sw mikolaj moze nawet , byleby bylo ok
[Dzisiaj 16:35] FearShadow: "ja nie bede zawalak sobie wekjendu bo on "dal ciala" "
[Dzisiaj 16:35] FearShadow: "mam nadzieje ze rozumiesz..?"
[Dzisiaj 16:35] FearShadow: "wyjebanie moona trwalo kolo 9h"
[Dzisiaj 16:35] FearShadow: "to blad obroncy"
[Dzisiaj 16:36] ICE: i po klopocie
[Dzisiaj 16:36] FearShadow: "i moon 7000"
[Dzisiaj 16:36] FearShadow: "a ma i 8000"
[Dzisiaj 16:37] ICE: Pewien gość strasznie chciał zostać hippisem. Napisał więc list do Stowarzyszenia Hippisów. Napisał tak: - Nazywam się Jan Nowak, chcę zostać hippisem. Walę wódę rano i wieczorem, żarłem już wszystkie możliwe prochy, nie myję się od dwóch lat, biegam w zimę na bosaka i mam włosy tak długie, że wycieram sobie nimi dupę...Po tygodniu przychodzi odpowiedź: - Odrzucony. Prawdziwy hippis NIGDY nie wyciera dupy...
[Dzisiaj 16:40] ICE: Przychodzi zajączek do nowo otwartego sklepu misia i mówi:- Misiu, poproszę pól kilo soli. - Wiesz zajączku, nie mam jeszcze wagi... Nasypię ci na oko... - Do dupy se nasyp, debilu!
[Dzisiaj 16:41] ICE: Wygląda dżdżownica z ziemi, patrzy, a tu obok druga.- Dzień dobry! - Co, dzień dobry!? Własnej dupy nie poznajesz?...
[Dzisiaj 16:41] Ceres: hahaha ICE dobrze gada . Wódki mu !
[Dzisiaj 16:42] ICE: Dwie gospodynie domowe stoją przy pralce: - Baśka a ty już próbowałaś anal- Nie. Zadowolona jestem z Dosi
[Dzisiaj 16:44] ICE: Profesor egzaminuje blondynkę. Kiedy na kolejne pytania nie uzyskuje odpowiedzi zaczyna przeglądać jej indeks. - Widzę że z innych egzaminów też pani ma same niedostateczne.Jaki jest właściwie pani ulubiony przedmiot? - Wibrator.
[Dzisiaj 16:44] FearShadow: "jak bym wiedzial o 10-11.../ jest sobota, napewno siedzial w domu/ to bym przewiozl dentke... i by zawrocili.."
[Dzisiaj 16:44] FearShadow: "a za 2h baba moja przyjedzie i ... co mam jej powiedziec ze ktos dal ciala... i nie idziemy 18:27:55impreze... "bo flota wraca"?"
[Dzisiaj 16:45] ICE: Mąż chodzi w tą i z powrotem po sypialni. Żona leży na łóżku.- Co tak chodzisz w tą i z powrotem? - Bo mam ochotę na sex.- No to chodź.... - No to chodzę...
[Dzisiaj 16:46] ICE: fear- nie tlumacz , szkoda czasu.flota byla fajna-pamietajmy o niej i napijmy sie
[Dzisiaj 16:47] ICE: Przychodzi facet do lekarza.- Panie doktorze, jak się leczy owsiki ?- A co, kaszlą ?
[Dzisiaj 16:51] robinhood: ehh no to po wojne
[Dzisiaj 16:54] FearShadow: przedstawiłem opinię ew. pomocnika...
[Dzisiaj 16:55] FearShadow: sprawie
[Dzisiaj 17:37] ICE: szybka wojenka , hehe , do jednej bramki
[Dzisiaj 18:00] nomada: w poprzedniej też wygrali niszcząc nam moony
[Dzisiaj 18:01] nomada: ale jak mówi przysłowie: mądremu wystarczy nagana, a głupiemu sto batów za mało
[Dzisiaj 18:02] BeoWulf: 
[Dzisiaj 18:02] nomada: skoro nie umieją co niektórzy wyciągać wniosków, to sto batów im nie wystarcza
[Dzisiaj 18:02] BeoWulf: n/c
[Dzisiaj 18:03] nomada: Ogame nie jest grą z doskoku
[Dzisiaj 18:08] robinhood: gadałem ze wszystkimi z którymi się dało na gg
[Dzisiaj 18:08] robinhood: nawet z Dominatorem 
[Dzisiaj 18:09] robinhood: dominator napisał że może nie dojdzie do starcia bo z ogame nigdy nic nie wiadomo
[Dzisiaj 18:10] robinhood: napisał też że "spaliłbym jakieś 30-40kk" a dexu nie ma mu jak oddać bo to niemożliwe
[Dzisiaj 18:14] nomada: to lepiej by byłojak Domin by ich wyprzedził
[Dzisiaj 18:15] Konik: Dest pamiętasz jaki pisałem.. '[Nie 22:37] Konik: to idz na urlop !" ale niee..  nc
[Dzisiaj 18:20] BeoWulf: moze byc lag ale nie musi... no coz jak dla mnie to lipnie troszke. 3 wojna przegrana, tylko czekac na 4 i kolejne mooniku ktore padac beda
[Dzisiaj 18:28] robinhood: może uda się mu uciec 
[Dzisiaj 18:33] robinhood: ha nie wszystko stracone
[Dzisiaj 18:33] robinhood: udało mi się soniaka namówić  może uda się mu podstawić tylko mu się teleport ładuje  i może mu dexu nie starczyć
[Dzisiaj 18:34] robinhood: bo ma tylko 600 tys.
[Dzisiaj 18:35] robinhood: napisałem mu że jak mu się uda to się jakoś odwdzięczymy
[Dzisiaj 18:38] ICE: malo ma czasu hyhy
[Dzisiaj 18:38] robinhood: z drógiej strony jak do starcia dojdzie to może mon powstanie
[Dzisiaj 18:45] robinhood: mam teraz problem : gracz kwasi [aMVDS] rozbił się na moim układzie 1:42:13
[Dzisiaj 18:45] BeoWulf: w 1h nie da rady o juz 45 minut chyba
[Dzisiaj 18:45] BeoWulf: przenies sie 
[Dzisiaj 18:46] robinhood: teleport mu się zaniedługo zbuduje czyli za jakieś 15 dni
[Dzisiaj 18:47] robinhood: a wtedy jego GS leci do mnie 5 godz. a w nocy śpie jak postrzelony
[Dzisiaj 18:52] Konik: .. urlop :you2
[Dzisiaj 18:58] robinhood: na ile ? za zawsze ?
[Dzisiaj 19:13] robinhood: ehh  niestety robiłem wszystko co w mojej mocy żebyśmy nie przegrali tej wojny
[Dzisiaj 19:13] nomada: soniak złom będzie zbierał
[Dzisiaj 19:14] nomada: Pawkow mi pisał


Jedyny słuszny konwerter RW: Formatron
Pozostałe konwertery: Ogame.pl - tools for U
Jeszcze bardziej pozostałe konwertery: Ogame-Tools.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cagiva.pun.pl www.nova.pun.pl www.logistykajakosc.pun.pl www.wyro.pun.pl www.kadry.pun.pl