Sforzaki

Forum sojuszu SFORA uni 15

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-01-20 15:46:57

OSIRIS

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 250
Punktów :   

Co dalej?

Mniej więcej przedstawiłem swoja wizje w wiad. do sojuszu.

Byłaby jeszcze opcja taka (to juz mój wymysł, nie wiem czy słuszny). Rozwiązać sojusz i dać wolną rękę graczom, oczywiście ja bym postulował o dołączenie kilku graczy do jednego, innego sojuszu. Jest to jakaś metoda na rozwiązanie naszego problemu. On będzie istniał dopóki będą prawie wszyscy grac eko, forum to już praktycznie fikcja. Trochę by się wmieszało miedzy innych ludzi. Na dzień dzisiejszy jest wegetacja. Przydałoby sie jakoś urozmaicić rozgrywkę choć trochę, lecz wojna tego nie zmieni (juz na zaś mówie).

Przy okazji skończył by sie problem konta sojuszowego, gdzie trzyma się nowego gracza przy nas, bo konto jest sojuszowe (ostatnio chyba był taki głos).

Wszystko jest do przedyskutowania. Ja zawsze bylem otwarty na propozycje. Moze macie jakieś inne pomysły?


http://img176.imageshack.us/img176/615/bko8vw7.jpg

Offline

 

#2 2009-01-20 16:50:07

Salival

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 303
Punktów :   

Re: Co dalej?

Ciekawa propozycja padla i mysle ze warto zaryzykowac i "cos" zrobic.

Mysle, ze fuzja bylaby dla nas najlepsza opcja. Duzo lepsza niz rozwiazanie sojka i pozostawienie wolnej reki bylym czlonkom.

Czy Sabat? Mi to wszystko jedno. Nie jestem osoba, ktora aktywnie uczestniczy w zyciu uniwersum, wiec kazdy sojusz znam tak samo: bardzo slabo.
Chociaz wlasciwie, to ja tez glosowalbym za MVDS z dwoch powodow:
1. De Mar tam jest
2. Podoba mi sie ich filozofia, ktora uwidoczniona jest na ich stronie: http://s15.ogame.onet.pl/game/ainfo.php?allyid=1826  Chyba wesola z nich gromadka.
    Natomiast strona Sabatu jest kompletnie nijaka i jakby na sile ascetycznie-tajemnicza.

Reasumujac:
Juz dawno zastanawialem sie jakby to bylo przejsc do innego sojuszu, ale kazda taka mysl odganialem od siebie daleko, no bo Awake/Sfora to moja "kolebka" i dobrze sie czuje wsrod Was   Ale jesli wzyscy razem (lub wiekszosc z nas) zdecydujemy sie przejsc do innego sojuszu, to jestem w 100% ZA.


My top weekly artists:
http://imagegen.last.fm/RecordArmMonochrome/artists/Salivall.gif

Offline

 

#3 2009-01-20 18:25:51

Tommy

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 113
Punktów :   

Re: Co dalej?

Z mojej strony i Pauli w sumie jest tak ze idziemy wszyscy do sabatu Tzn. Ja chce isc z moja Paula, Salim, Osim i Byradem Wolę grać z aktywnymi sojusznikami
Tak że jestem na TAK. Pytanie tylko czy sabatnicy mnie zechca. Z tego co pamietam kilku zna sprajtowcow

Offline

 

#4 2009-01-20 18:27:41

OSIRIS

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 250
Punktów :   

Re: Co dalej?

Dobrze powiedziane, trzyma nas po prostu już znajomość dość długa i czytanie siebie. Czemu by nie kontynuować w innym towarzystwie? Bo powiedzmy sobie szczerze, nam jako sojuszowi ciężko jest pozyskać kogoś nowego, chyba ze spoza top250, bo mamy dobra pozycje w statach jako sojusz. Udało mi sie tylko Atme, ale to outsider

Dlatego mówię o wolnej ręce, gdyż może komuś nie odpowiadać np. Sabat; ma znajomych w innych sojuszach; chce spróbować czegoś innego. Jeszcze jest sprawa taka, że nie wiadomo, czy wezmą nas wszystkich (konta 2 ostatnie odpadają na bank), lub jak wezmą, nie postawia jakiegoś ultimatum - okresu testującego. Wydaje mi sie ze w wypadku takiego przejscia/fuzji do sojuszu liczącego sie jakos na uni, to normalne...


http://img176.imageshack.us/img176/615/bko8vw7.jpg

Offline

 

#5 2009-01-20 18:37:35

Tommy

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 113
Punktów :   

Re: Co dalej?

Powiem Ci Osi tak. Albo nasza piątka albo nikt. Ultimatum może być ale obejmujące TYLKO resztę graczy, nasza piątka musi być w sojuszu i to byłby główny warunek tej fuzji.

Offline

 

#6 2009-01-20 20:54:38

Tommy

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 113
Punktów :   

Re: Co dalej?

tak ze jak będzie? Ja mogę pogadać jako dyplomata z kimś z sabatu

Offline

 

#7 2009-01-20 22:23:09

Salival

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 303
Punktów :   

Re: Co dalej?

To pogadaj


My top weekly artists:
http://imagegen.last.fm/RecordArmMonochrome/artists/Salivall.gif

Offline

 

#8 2009-01-21 07:58:11

De Mar

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 94
Punktów :   

Re: Co dalej?

No to ze mna pogadal

Dzieki Sali za pamiec, wzruszylem sie

Co do przejscia do Sedesów moze byc problem z osmiorgiem.
Wasza piatke znam i mysle ze problemu by nie bylo .
Sexandviolence nieby ziomek ale z buddy mnie wywalil poza tym konto Mamajowe troche slabnie u niego i milczek jest raczej z tego co widze na forum
cinnek, atma - nie znam i to tez moze byc problem
ale poczekajmy zobaczymy co powie reszta Sedesow

Offline

 

#9 2009-01-21 10:15:29

OSIRIS

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 250
Punktów :   

Re: Co dalej?

Za Cinnka to ja recze, moze nie jesta jakos niezwykle aktywny, ale robi swoje.


http://img176.imageshack.us/img176/615/bko8vw7.jpg

Offline

 

#10 2009-01-21 16:27:36

Salival

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 303
Punktów :   

Re: Co dalej?

De Mar napisał:

Sexandviolence nieby ziomek ale z buddy mnie wywalil poza tym konto Mamajowe troche slabnie u niego i milczek jest raczej z tego co widze na forum
cinnek, atma - nie znam i to tez moze byc problem
ale poczekajmy zobaczymy co powie reszta Sedesow

Sexandviolence cos tam sie udzielal swojego czasu i wierze ze nie jest takim totalnym milczkiem. Czy konto mamajowe slabnie? Nie wiem bo nie sprawdzalem przyrostu. Pamietam natiomast spora liczbe RW zrobionych przez Kamila.

Cinnek - tak jak napisal Osi jest OK. Widac, ze wie jak grac.

Atma - a kto to taki? Widmo jakies, czy co?


My top weekly artists:
http://imagegen.last.fm/RecordArmMonochrome/artists/Salivall.gif

Offline

 

#11 2009-01-21 16:36:22

De Mar

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 94
Punktów :   

Re: Co dalej?

Za Cinnkiem wstawil sie Grzelo bo go zna z innego uni
z Atma moze byc problem bo nikt jej/jego nie zna.

Co do sex - wolalbym zeby tez przeszedl bo od zawsze gonilem Mamaja w punkcikach wiec teraz bede mial nowy cel top 1 soju

Offline

 

#12 2009-01-21 23:02:03

lordbyrad

Administrator

status 5292094
8303018
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Co dalej?

Właśnie dowiedziałem się, że w MVDSach mam jeszcze jednego znajomego - NHMH... (kurne, za chiny nie mogę zapamiętać tego nicka xd ), baaardzo stary bardzo stary znajomy, jeszcze z czasów podstawówki i gimnazjum... Ależ to uniwersum jest małe

Offline

 

#13 2009-01-21 23:50:44

sexandvioLence

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 28
Punktów :   

Re: Co dalej?

Witam wszystkich...De Mar...mam taki nawyk ze moja buddy lista jest pusta wiec to nic prywatnego, moja zasada...Co do konta i tego ze spada...sojusz doskonale wie bo pisałem o tym...aktualnie jestem na cięższym etapie w życiu realnym dlatego nie gram aktywnie...urlop jest już od ponad miesiąca więc silą rzeczy konto musi w TOP spadać...ale nie mam zamiaru popełnić błędu i grać ryzykując utratę całej floty...ponieważ mogę nie mieć możliwości odebrania fsów...(uroki pracy dla agencji w Londynie...dzwonią godzinę wcześniej ze jest robota oO co mnie irytuje i strasznie wkurwia)...także od razu mówię że nie będę grał aktywnie do momentu ustabilizowania sie sytuacji z pracą (samo życie...)

A co do przejścia do innego sojuszu...czy to MVDS czy Sabat...aktualnie mi to wsio ryba...pójdę tam gdzie przejdzie Salival

A co do konta jak już zacznę grać aktywnie...szybko podgonię TOP...mam zacięcie i sojusz to wie...

Pozdrawiam sexandvioLence

Offline

 

#14 2009-01-22 00:23:24

OSIRIS

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 250
Punktów :   

Re: Co dalej?

Ważniejsze życie niż ta gra, wiec zrób co trzeba a potem wracaj.


http://img176.imageshack.us/img176/615/bko8vw7.jpg

Offline

 

#15 2009-01-22 04:53:51

De Mar

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-16
Posty: 94
Punktów :   

Re: Co dalej?

sex cieszy mnie to wyscig bedzie ciekawszy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyro.pun.pl www.vue.pun.pl www.nova.pun.pl www.kadry.pun.pl www.cagiva.pun.pl