Sforzaki

Forum sojuszu SFORA uni 15


#1 2008-11-21 15:38:05

Bartex85

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 8
Punktów :   

Wojna

A może byśmy wkoncu jakąś wojne zrobili bo nudnawo sie robi

Offline

 

#2 2008-11-21 16:30:04

lordbyrad

Administrator

status 5292094
8303018
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Wojna

Jak pokazała ostatnia wojenka - jesteśmy sojuszem stricte ekonomicznym i godne zauważenia floty posiada 2 - może 3 sforzaków; pozostali mogą co najwyżej strącać zapomniane transy (bo flotka mniejsza niż 500p raczej wiele więcej nie zdziała), więc pytanie brzmi czy w ogóle jest w tym jakiś sens ?? Tym bardziej, że ostatnio coraz rzadziej zauważam ja forum solidne RW, a nawet tych z farmingu jest jak na lekarstwo... Więc myślę, że każdy kto chce wojny najpierw powinien sam przedstawić reszcie po kilka indywidualnych (lub jeszcze lepiej grupowych) raporcików i dopiero wówczas z czystym sumieniem agitować

Offline

 

#3 2008-11-21 22:56:31

Tommy

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 113
Punktów :   

Re: Wojna

Wojna?! Że my na wojne? Bartek sorry ale chyba dzisiaj nie lałeś Jak sojusz ekonomiczny z tak aktywnymi graczami (raptem 50% gra w miare aktywnie) ma podchodzic do wojny? To jest nierealne

Offline

 

#4 2008-12-02 00:01:06

Salival

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 303
Punktów :   

Re: Wojna

A ja bym sie skusil.

Argumentacja:

1. Jak byla wojan z Comsaid to mialem o wiele mniej stateczkow. A niebawem planuje spora rewolucje w tej dziedzinie. Wszak flota Montara na mnie czeka

2. Podczas ostatniej wojny staralem sie jak moglem, zeby znalezc cel. Z reka na sercu powiadam, ze mialem zamiar szpiegowac 3/4 czlonkow Comsaid, lecz wiekszosc z nich byla na urlopie i po prostu nie bylo kogo lac.

3. Jest nas 14, czy jakos tak. Flote zdolna do jakis dzialan ma okolo 4 osob. 4 osoby wystarcza zeby zrobic 1RW dziennie. A taki Sex&Violence sam zrobi 2RW dziennie bo jest bogiem   To wystarczy, zeby robic % do wojny.

4. Ja, ze swojej strony dodam, ze chetnie bym zawojowal i tyle. Mam na wojne ochote. Oddaje glos na TAK.


My top weekly artists:
http://imagegen.last.fm/RecordArmMonochrome/artists/Salivall.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.properfection.pun.pl www.n-w-u-fed.pun.pl www.renegaci-wow.pun.pl www.zseis1tazgora.pun.pl www.snowkids.pun.pl