Sforzaki

Forum sojuszu SFORA uni 15

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-10-22 23:07:24

Tommy

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 113
Punktów :   

Spotkanie sojuszu ;)

Za rok

A tak na serio to juz pisze o co chodzi.

Jak wiadomo planowane jest spotkanie sojuszu. Myslalem i udalo mi sie wymyslec ze zorganizujemy kozackie spotkanie jakiego pozazdrosci nam kazde uni i kazdy sojusz

Opis spotkania:

1. Data: koniec Listopada do połowy grudnia 2009, jakis weekend
2. Miejsce: Zakopane
3. Miejsce zamieszkania: Jakiś ciekawy hotelik
4. Cel: Integracja (ci co się nie zintegrowali), popijawa, narty, lepienie bałwana, wojna na sniezki etc

Skąd ta data? A już piszę

Jak wiadomo będzie to trochę drogie spotkanie sojuszu to pewne, ale każdy by chciał do Zakopanego przyjechać prawda? Zrobilibyśmy sobie jakieś ferie oraz zlot w jednym

Celowo piszę już teraz tak aby każdy miał wystarczającą ilość czasu na uzbieranie kasy

Mam nadzieję że takie osoby jak Mamaj czy Salival odwiedzą nas wiedząc o spotkaniu ponad rok wcześniej

Powiedzcie mi najpierw jak sie na to patrzycie bo jak dla mnie pomysł bomba tylko trzeba mocno się sprężyć z wykonaniem

Jesteśmy zgranym sojuszem więc nie widzę problemu

aaa... i zapomniałbym

Ci co nie mają niech znajdą sobie jakąś dziewczyne co by was pilnowały

Offline

 

#2 2008-10-22 23:10:29

shinu

Sforzak

7904753
Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 132
Punktów :   

Re: Spotkanie sojuszu ;)

taak co do tych dziewczyn to dobra rada :d
bo ja i te dziewczyny które będą nie będziemy was wszystkich niańczyć
no i Osi tez zrobisz na zlocie piękny pokaz? na żywo a nie na zdjęciach

Offline

 

#3 2008-10-22 23:21:55

lordbyrad

Administrator

status 5292094
8303018
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Spotkanie sojuszu ;)

Osobiście myślę, że termin nie jest najlepszy zwłaszcza jeśli chodzi o uczniów/studentów - na studiach zaczyna się sezon kolokwialny, a szkoła to szkoła.

Tommy napisał:

Ci co nie mają niech znajdą sobie jakąś dziewczyne co by was pilnowały

Pazera jaki


<EDIT>
Shinu, ależ przecież my wszyscy was tak bardzo kochamy

Offline

 

#4 2008-10-22 23:30:14

Salival

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 303
Punktów :   

Re: Spotkanie sojuszu ;)

Heh, lepszego miejsca nie mogles wymyslic! Przeciez ja z Zakopanego pochodze   Dlatego tez nie ma sie co martwic o dziewczyny, bedzie moja siostra z kolezankami
A termin mi odpowiada w zupelnosci. Byrad, sesja sesja, ale 1 weekend mozna sobie zagospodarowac, prawda?


My top weekly artists:
http://imagegen.last.fm/RecordArmMonochrome/artists/Salivall.gif

Offline

 

#5 2008-10-22 23:41:00

Tommy

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 113
Punktów :   

Re: Spotkanie sojuszu ;)

Salival napisał:

Heh, lepszego miejsca nie mogles wymyslic! Przeciez ja z Zakopanego pochodze   Dlatego tez nie ma sie co martwic o dziewczyny, bedzie moja siostra z kolezankami
A termin mi odpowiada w zupelnosci. Byrad, sesja sesja, ale 1 weekend mozna sobie zagospodarowac, prawda?

No to super

I Sali sie pojawi

Ale te dziewczyny zalatw tej reszcie napalencow bo wiesz jak jest

Offline

 

#6 2008-10-23 00:20:23

pawkow

Administrator

9186788
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 281
Punktów :   

Re: Spotkanie sojuszu ;)

Tommy, nie pobijesz mnie jak przyjadę? <prosi>

- rezerwuje miejsce dla dwóch osób + miejsce parkingowe ^^


Jedyny słuszny konwerter RW: Formatron
Pozostałe konwertery: Ogame.pl - tools for U
Jeszcze bardziej pozostałe konwertery: Ogame-Tools.pl

Offline

 

#7 2008-10-23 00:23:23

Bartex85

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 8
Punktów :   

Re: Spotkanie sojuszu ;)

No to pawkow jest nas 2 Bedziemy sie jakos pilnowac przed Tommym

Offline

 

#8 2008-10-23 00:46:54

OSIRIS

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 250
Punktów :   

Re: Spotkanie sojuszu ;)

A może sylwester? Najebiemy się i będzie fajnie?

A tak szczerze to mi pasuje grudzień 2009

1. Data: koniec Listopada do połowy grudnia 2009, jakis weekend

, sporo kosztował mnie wypad do Wawy, sporo pewnie będzie mnie kosztował wypad Wawy do Wrocławia gdzie i ja się wybieram (wiecie wymiana - my tam, on tu) Planujemy studencki wypad na Słowacje na sylwestra...na razie tylko forma planów.

Moze sie ktos bedzie wybierac autem z Dolnego Sląska - okolic? Ja mam co 2 tyg wolny czwartek, wiec moge od srody wieczorem do niedzieli (zebym w poniedziałek sie pojawił juz na uczelni) być dostepny. Postaram sie jakos zorganizować. Nie wiem czy mi moje skromne fundusze, którwe sie wykruszają. Z checia bym Was poznał jednak.

aaa... i zapomniałbym

Ci co nie mają niech znajdą sobie jakąś dziewczyne co by was pilnowały

Ja nie potrzebuje nikogo do pilnowania, moja wrodzona samokontrola jest wystarczająca

Shinu napisał:

no i Osi tez zrobisz na zlocie piękny pokaz? na żywo a nie na zdjęciach

Jestem zbyt nieśmiały


Poza tym pani, Edyta od edycji moich postów przypomina mi, że wpierdol to najpierw ma otrzymać Tomuś a potem Bartek za moje konto

Ostatnio edytowany przez OSIRIS (2008-10-23 00:48:24)


http://img176.imageshack.us/img176/615/bko8vw7.jpg

Offline

 

#9 2008-10-23 01:42:26

Tommy

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 113
Punktów :   

Re: Spotkanie sojuszu ;)

Spoko chlopaki 5min kazdemu wjebke i bedzie po bolu

Osi no wiesz? Chcesz nas bic?

A co do Twojego przejazdu na dolny slask to dobrze by bylo abys wpadl w kolejny weekend badz jeszcze kolejny (1-2.11 lub 8-9.11) bo my do Wrocka tylko w weekendy sie udajemy W tygodniu raczej czas spedzamy w Oławie , jesli chodzi o kolejne weekedny to juz gorzej bo ja mam prace i lipa ze spotkania.

Co do kasy to wiadomo, taki weekend moze sporo kosztowac ale pamietajcie ze wrazenia beda niezapomniane to raz, a dwa ze wlasnie dlatego umawiamy sie duuuuuuuuuuużo szybciej

Ja juz zaczynam odkladac co najmniej po 100zl miesiecznie z wyplaty tak zebysmy z Paula mogli spokojnie przyjechac A jak dobrze pojdzie to i przyjedziemy wlasnym samochodem

Offline

 

#10 2008-10-23 02:19:01

lordbyrad

Administrator

status 5292094
8303018
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 413
Punktów :   

Re: Spotkanie sojuszu ;)

To też z tych 100zł :?: :

Tommy napisał:

A jak dobrze pojdzie to i przyjedziemy wlasnym samochodem

Wiesz, nie wiem jak ty ale ja sądzę, że skoro planujemy zlot w miesiącach z końca jesieni, to lepiej byłoby skorzystać z krytego pojazdu wyposażonego w ogrzewanie (i bynajmniej nie mam tutaj na myśli czapki z daszkiem i pracy mięśni na rowerku, bo za te 1 200 zł to wiele więcej nie kupisz ). chociaż z drugiej strony to są ludzie kąpiący się przy -20*C w Bałtyku, także pewnie nie będziecie pierwsi na rowerkach

Offline

 

#11 2008-10-23 02:52:50

Tommy

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 113
Punktów :   

Re: Spotkanie sojuszu ;)

lordbyrad napisał:

To też z tych 100zł :?: :

Tommy napisał:

A jak dobrze pojdzie to i przyjedziemy wlasnym samochodem

Wiesz, nie wiem jak ty ale ja sądzę, że skoro planujemy zlot w miesiącach z końca jesieni, to lepiej byłoby skorzystać z krytego pojazdu wyposażonego w ogrzewanie (i bynajmniej nie mam tutaj na myśli czapki z daszkiem i pracy mięśni na rowerku, bo za te 1 200 zł to wiele więcej nie kupisz ). chociaż z drugiej strony to są ludzie kąpiący się przy -20*C w Bałtyku, także pewnie nie będziecie pierwsi na rowerkach

A idz my nie na rowerach Pewnie pociag albo autobus  jesli nie bedzie samochodu

Ale mam duze nadzieje ze kupie go w koncu

Ale z tych 100zl nie bede na samochod odkladal

Pewnie jakis kredycik zaciagne Zle nie zarabiam wiec splace co mam i wezme kolejny na samochod co by mozna bylo jakos przyjemnie dojechac w razie czego mam juz 2k zl odlozone w sprzecie (Komputer i X360) wiec moze bedzie dobrze

Offline

 

#12 2008-10-23 07:18:04

shinu

Sforzak

7904753
Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 132
Punktów :   

Re: Spotkanie sojuszu ;)

OSIRIS napisał:

Poza tym pani, Edyta od edycji moich postów przypomina mi, że wpierdol to najpierw ma otrzymać Tomuś a potem Bartek za moje konto

ja Tomka pobić nie dam

Offline

 

#13 2008-10-23 09:25:38

OSIRIS

Sforzak

Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 250
Punktów :   

Re: Spotkanie sojuszu ;)

Myślę jednak, że jechać furą to nie byłby dobry pomysł.

1. Oszczędzałbyś się ostatniego dnia, by spokojnie jechać tym autem autostrada do Wrocka?
2. EuroCity jedzie 4h 7min a koszt dla studenta to ok.65 zł z miejscówka, a jak przez neta bysmy załatwiali z duzym wyprzedzeniem to na bank taniej (tylko to jest oferta PKP IC na dzien dzisiejszy) wiec Wrocław - Kraków - Zakopane to koszt pewnie kolo 150zł w obie strony. Bardziej opłacalne.

Ja myslał, że zartujesz z tym 2009...tak to nie ma problemu, na bank sie zorganizuje i z kasa i czasem.

Shinu, ja go bić nie bede, sam nadstawi policzek a za nim zaraz Bartek


http://img176.imageshack.us/img176/615/bko8vw7.jpg

Offline

 

#14 2008-10-23 13:36:24

Tommy

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 113
Punktów :   

Re: Spotkanie sojuszu ;)

Osi zlot bedzie oj bedzie I bedzie sie dzialo

Wiem ze kasa bedzie duza jesli chodzi o co niektore osoby, szczegolnie Sali ma najbardziej przegwizdane ale i on sobie poradzi

Mysle ze jesli o koszty chodzi to nocleg nas wyniesie w duzym zaokragleniu max 200zl od osoby Zalezy czy zgadamy sie juz na piatek czy dopiero na sobote

Do tego dojazdy, jedzenie i picie na miejscu Troche poleci, no ale, w koncu to ma byc odpoczynek i integracja w jednym

Kazdy ma z nas rok czasu na to

Tylko zezlomuje tych co sie nie udzielaja na forum :>

Offline

 

#15 2008-10-23 15:11:26

mamaj

Ojciec dyrektor

Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 97
Punktów :   

Re: Spotkanie sojuszu ;)

witam Wszystkich, nie wykluczam swojej obecności ale naprawdę nie mam pojęcia co ja będę robił za ponad rok czasu więc niczego nie obiecuje, co do miejsca, bardzo ładne ale cholernie daleko (z Olsztyna to jakieś 7-8 h jazdy...

pozostając w kontakcie pozdrawiam EKIPĘ !
Tomek (mamaj)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.renegaci-wow.pun.pl www.ana-promotyle.pun.pl www.properfection.pun.pl www.snowkids.pun.pl www.zseis1tazgora.pun.pl