Sforzaki

Forum sojuszu SFORA uni 15


#1 2008-02-08 00:21:13

lordbyrad

Administrator

status 5292094
8303018
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 413
Punktów :   

dobry sposob na atak moona

De Mar napisał:

tak wiec dzis nauczylem sie prawie genialnego sposobu na atak moona zreszta na kazdy atak!

Tak wiec dzis nauczylem sie prawie genialnego sposobu na atak moona zreszta na kazdy atak!

Siedze sobie na kompie a tu patrze R3V4N mnie scanuje w 1 gali, mysle sobie co bede flotke podnosil moze jakis zlomik wpadnie, zrobie zasadzke z teleportkiem,
no i puscil mi na moona 4 fale z tym ze 1 na 10 minut wczesniej niz reszta...
mysle kurcze chociaz ta pierwsza zloje, a byloby 14 % i zlomik moj bez strat wlasnych ( czyli tak jak lubie   8-)  ) no i czekanko
na jakies 11 minut przed atakiem skany co 3 minuty , mysle sobie koles chyba troszke cienki jest jak scanuje mnie juz 11 minut przed atakiem, wystarczyloby przeciez 10 sekund i juz, no ale konspira dalsza...
na 3 minuty przed atakiem 1 flotki robi jakies laczenia flot z sondami itp bo po chwili je rozlacza, mysle chyba robi to po raz pierwszy i jeszcze nie wie za bardzo jak sie opoznia atak,
ale konspiry ciag dalszy...
na 1 minute przed atakiem odswiezam patrze a tu miedzy 1 a 2 fal pojawia sie misja szpieguj i 4 ss leca ( czas okolo 10 sekund po ataku ) no ale coz nie wzruszylem sie no bo przeciez bede mial ta 1 fale cala dla siebie
na 30 sekund przed atakiem nie ma scana wiec teleportowalem moje owce 700 szt. + 200 reckow zeby ladnie posprzataly...
no i czekam...
5, 4, 3, 2, i odswiezam nie ma wiadomosci, mysle sobie kurcze chyba znowu jakis przeskok i zaraz sie pojawi ale profilaktycznie wydumalem ze moze nie odczyta RW i bedzie chcial odczytac wszystkie naraz wiec podnioslem OW, a recki wyslalem na PZ scan doszedl no i pojawila sie 1 wiadomosc , mysle gdzie jest jebane RW ??
wchodze w wiadomosci :
obca flota zostala zauwazona w poblizu twojej planety, mysle kurwa scan , a gdzie RW z 1 fali
no i dotarlo do mnie jak zawrocil reszte fal...
1 fala to podpucha zeby zobaczyc czy przypadkiem nie zrobilem podstawki

moim jedynym bledem bylo to ze jak wysylalem recki na pz to wyslalem wszystkie jakbym zestawil tyle reckow ile na scanie mial R3V4N to pewnie 3 pozostale fale by weszly i niezle bym sie oblowil na swieta

wiec dzis sie nauczylem bardzo konkretnej taktyki w ataku na moony wiec sie nia dziele z wami ...
nastepnym razem nie dam sie tak cwaniacko wyruchac bez mydla...

edit by Lord ByRad – literowki

mamaj napisał:

zycie trwa, nauka tez... dzieki za wskazowki.

jankes1989 napisał:

hehe no faktycznie to on Ci pokazal kto jest noobkiem. ale ciesze sie ze podzieliles sie tym z sojem to jest wazne!!!

edit by Lord ByRad – literowki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zamuramizk.pun.pl www.narutobest.pun.pl www.wwe-world.pun.pl www.playshaman.pun.pl www.raplive.pun.pl